Wesele w Dworeku New Restaurant

Dworek New Restaurant – Anna & Kaustubh

Wesele w Dworku New Restaurant – Anna & Kaustubh

Po dwóch latach oczekiwania wreszcie mamy to!  Ten polsko-indyjski ślub to jedno z najbardziej szalonych wesel na jakich miałam przyjemność być. Dla Ani i Kaustubha to już trzecia ceremonia zaślubin. Na co dzień mieszkają w Krakowie i to tu zorganizowaliśmy plener. 

Tego dnia przygotowania zaczęliśmy u Ewy Paczyńskiej w Czechowicach-Dziedzicach (Ewa świetna robota!), a następnie przenieśliśmy się do najbardziej fotogenicznego kościoła w Bielsku czyli do parafii Świętej Barbary w Mikuszowicach. Weselicho z prawdziwą pompą odbyło się w naszym ukochanym Dworku New Restaurant tuż obok kościoła. Co tam się działo!  Polscy goście mieli niepowtarzalny pokaz indyjskiego szaleństwa na parkiecie Na parkiecie zagościły prawdziwe talenty. Jeśli wydaje się Wam, że „Bałkanica” czy „Lewy do prawego”to szybkie kawałki to powinniście posłuchać indyjskich hitów z list przebojów.

O niesłabnącą moc na parkiecie zadbał Sławomir Garnysz czyli Amigo Party. (mimo, że akurat tego dnia wyskoczyła rekordowa temperatura lata)

Kochani! Wspaniale było poznać Waszą liczną rodzinę, poznać nową niesamowitą kulturę, skosztować tradycyjnych dań!

Życzymy Wam wielu tak wspaniałych chwil, do zobaczenia niebawem!

Zapraszamy do galerii!

 

 

Leave a Reply