Fotografia Ślubna Szczyrk Romeo i Julia

Fotografia Ślubna Szczyrk Romeo i Julia

[Głosów:3    Średnia:5/5]

Fotografia Ślubna Szczyrk Romeo i Julia

Fotografia Ślubna Szczyrk Romeo i Julia. Nareszcie nastał dzień, w którym możemy z wielką radością opublikować wspomnienia ze ślubu Natlii i Jaśka. Na ich wielki dzień czekaliśmy całe dwa lata, a wraz z nami ogromna rzesza gości.

Zaczęliśmy oczywiście od przygotowań. I tu bardzo miłe ponowne spotkanie z Patrycją Działek z Akademi Piękna. Gorąco pozdrawiamy i polecamy makijaż ślubny wszystkim pannom na wydaniu 🙂  Po przygotowaniach Jasiek z rodziną przybył po swoją Natalię wraz z orkiestrą. Praktycznie wszystkie balkony zapelniły się sąsiadami i w takiej asyście Młoda Para odjęchała do pobliskiego kościoła. Ceremonia była bardzo wzruszająca. Ksiądz znający Natalię od dawna przygotował piękne kazanie. Deszcz, który tego dnia padał „na szczęście”, pogonił wszystkich na salę weselną.

Wesele odbyło się w Szczyrku w sali weselnej „Romeo i Julia. Osoby, które miały przyjemność być już gościem w tym miejscu, wiedzą, że jedzenie było wręcz wykwintne. Cudownie nakarmieni byliśmy gotowi do pracy.  O Szampańską zabawę zadbał zespół muzyczny Amadorro. Jasiek pochodzi z Nowego Sącza, także wesele zaczęliśmy od tradycyjnej „gorzkiej wódki”. Po pierwszym tańcu Natalii i Janka bawili się już wszyscy. Na parkiecie szalały 4 pokolenia! Tym samym bardzo dziękujemy gościom za to, że tak wspaniale pozowali i zapewnili Natalii i Jaśkowi mnóstwo pięknych kadrów wspomnień.

W związku z tym, że nasza para na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych na blogu tym razem nieco więcej zdjęć 🙂 Plener już za chwilę. Aby już nie przedłużać, bo para nie może się już doczekać swoich zdjęć – zapraszamy do galerii poniżej!

Dodaj komentarz