Fotografia ślubna Amadores -Karolina i Dawid

Fotografia ślubna Amadores -Karolina i Dawid

[Głosów:7    Średnia:3.7/5]

Fotografia ślubna Amadores

Upalny dzień, gościnni ludzie, miłe ponowne spotkanie z Panią wizażystką Bernadetą Weber i olśniewająca Panna Młoda. Suknia Karoliny sprowadzana była aż z Paryża przez centrum ślubne WhiteRoses w Bielsku. Przy jej ubieraniu miała być obecna koleżanka, która jednak utknęła u fryzjera na dłużej niż się spodziewała (choć myślę…warto było) Na szczęście pomocna okazała się ciocia. Na chwilę i ja musiałam wskoczyć do akcji „dopasowywanie koła”. Jakby nie było widziałam już przeróżne halki, gorsety, haftki i tasiemki – udało się 🙂

Bartek w tym czasie uczestniczył w przygotowywaniach Dawida. Bardzo lubimy kiedy w tym ważnym procesie uczestniczy dużo ludzi. Zawsze zachęcamy wszystkich by znaleźli się w kadrze.  Dzięki temu Młodzi są zrelaksowani i nie skupiają się tak na obiektywie, a nam łatwiej wtopić się w tłum. U Dawida rodzina dopisała, nikt się nie chował.

Po wykupieniu Karoliny i błogosławieństwie udaliśmy się do Kościoła. W ceremonii uczestniczył kuzyn Dawida, który już wkrótce sam będzie mógł udzielać ślubów.

Wesele odbyło się w Dworku Amadores w Górkach Wielkich w asyście zespołu „Astro”. Dziękujemy za wspólną zabawę i gościnę.

Tym czasem my ze wszystkich sił dołączamy się do życzeń przyszłego księdza jego słowami: „Bądźcie szczęśliwi, bo możecie.” Proste i  jakie mądre 🙂

Zachęcamy również do obejrzenia naszych pozostałych galerii.

oraz do oceniania wpisu za pomocą gwiazdem na samej górze wpisu.

 

1 Comment

Dodaj komentarz