Fotograf ślubny Romeo i Julia – Asia i Mateusz

Fotograf ślubny Romeo i Julia – Asia i Mateusz

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Fotograf ślubny Romeo i Julia

Fotograf ślubny Romeo i Julia  |  Dzień zaczęliśmy w apartamencie w Szczyrku. Powitał nas niesamowity gwar i spory tłum przewijających się gości oraz makijażystki z salonu „Paula”. Kolejka pań na makijaż zdawała się nie mieć końca, ale warto było czekać 🙂 Efekty zaowocowały prywatną wizytą 3 tygodnie później. Asia bardzo zrelaksowana, a Mateusz paląc 9-tego papierosa również zapewniał, że nie jest w stresie 🙂Do tego całego zamieszania dojechali jeszcze rodzice, dwóch kamerzystów. A w samym centrum tych wydarzeń my – zawsze tam gdzie coś się dzieje. Świetna atmosfera, pełen luz i mnóstwo czasu.

Msza święta miała miejsce w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski w Szczyrku, a wesele tuż obok w sali weselnej Romeo i Julia.

Uroczystość nabrała dużego tempa po ceremonii gdy okazało się, że plan wesela jest dość napięty, wobec czego atrakcji dla gości nie brakowało. Między innymi wizyta kapeli góralskiej, kolacja w karczmie,  balony ledowe, wykwintne jedzenie i świetny DJ z EstiMusic. Wszystko działo się bardzo szybko.  Plener wydarzył się trochę później, ale to za chwilę. Teraz fotorelacja z dnia ślubu poniżej, zapraszamy!

 

Dodaj komentarz