Fotograf ślubny Bielsko – Wielki Dzień Ewy i Krzyśka!

Fotograf ślubny Bielsko – Wielki Dzień Ewy i Krzyśka!

[Głosów:3    Średnia:5/5]

Fotograf Bielsko-Biała – Wielki Dzień Ewy i Krzyśka!

Dziś prezentujemy reportaż ślubny z letniego, sierpniowego wesela. Tego dnia byliśmy świadkami szczęścia Ewy i Krzyśka. W przygotowaniach Ewy towarzyszyła nam piękna mama i tupot małych nóżek roześmianego Antosia. Młoda Para wyprawiła dwudniowe weselicho w Domu Kultury w Kozach, a wcześniej sakremantalną przysięgę ślubowali sobie w Bielskich Komorowicach. Następnie starą Warszawą pojechaliśmy na wesele. Jak widać na zdjęciach wszyscy wybawili się za wszystkie czasy, bardzo dobrze pojedli, a Ewa z Krzysiem wręcz tętnili radością i miłością.

W związku z tym, że było mnóstwo czasu, pogoda dopisała, a po drugiej stronie ulicy jest piękny Park Dworski i Pałać Czeczów, zdecydowaliśmy się na plener w dniu wesela. Takie kadry są naprawdę wyjątkowe ponieważ tych emocji i radości w oczach nie da się już potem odtworzyć innego dnia.

Miło było być tam z Wam i uwietrznić te ulotne chwile specjalnie dla Was. Mam nadzieję, że będziecie często wracać z sentymetnem do tych fotografii i będzie to wspaniała pamiątka na całe życie! Tym czasem wspomnę, iż nietypowo tym razem to Panna Młoda ubierała Pana Młodego. Ewa w całości była odpowiedzialna za stylizację Krzysia mówiąc, że nie wyobraża sobie żeby ktoś inny miałby to zrobić. (Dziękujemy firmie „Bytom”)

Poniżej wybrane kadry. Zapraszamy!

ż

Dodaj komentarz